| Georgiaanat a întrebat:

Heii TPU! :* Stiti ca la unii oameni cand ii suni apare "Ati apelat mesageria vocala...". Si altii au propriul lor mesaj. Cum pot face si eu asa?
P.S.: Sunt pe cosmote big grin
+ sorry de categorie. e cea mai populata.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Daca spui "sorry de categorie", nu inseamna ca poti "virusa" categoria cu idioteniile tale.
2.Mai bine lasi robotul sa-si faca treaba. Vrei ca amicii tai sa zica "Du-te dracu' de robot idiot!" sau "Du-te dracu' de pitipoanca proasta, cu vocea ta cu tot!"?
Gandeste-te...