| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Heii! Vreau sa imi schimb iOs-ul la iPhone 3gs,dar cand l-am cumparat mi-a spus sa nu dau la "Actualizare software" deoarece telefonul este adus din Ungaria si este codat acolo iar daca totusi dau, trebuie sa il decodez iar.ce trebuie sa fac ca sa imi schim iOs-ul? big grin funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| NopeCheers a răspuns:

Tebuie sa il Decodezi iar, si asta e cam greu de facut, cam asta este problema la telefoanele din alte tari upgrade la alt iOs, android nu se poate face din cauza decodari care blocheaza upgradeu