| Anna0111 a întrebat:

Hello, am Samsung S3. Atunci cand umblu pe el se incalzeste apoi se restarteaza. Nu stiu....se incalzeste foarte repede. Un sfat?

Răspuns Câştigător
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Replicile cu "Service-ul, si cu ''Si eu am patit la fel'', sunt vechi, mai bine este sa-i schimbi placa de baza, sau bateria, vezi pe un site cu tutoriale gsm, bafta!winking

1 răspuns:
| Ralucaa69 a răspuns:

Si eu am patit la fel. L-am dus la service si mi l-au reparat. Era din cauza bateriei si a softului.