| Anita07 a întrebat:

Help me! Vreau sa-mi cumpar un telefon, dar sunt foarte nehotarata:-s, asta si din cauza prietenilor...imi place foarte mult Iphone5, dar multi spun ca nu e rezistent si ca are probleme cu bateria(chestii de genu)+cica "e doar de fite". O a 2-a optiune ar fi fost Samsung Galaxy S2thinking Voi ce ziceti?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| llust a răspuns:

Samsung galaxy, deoarece prietenii tai au dreptate. Iphone 5 este un "fail" (esec). La inceput pare ca merge bine, nimic in neregula. Dupa 1 luna nu te mai tine bateria deloc, incep sa apara probleme la touchscreen si etc.

| GFStep a răspuns:

@akon300 Samsung-ul o sa fie intotdeauna peste iphone. Iphone-ul este un esec dupa cum spune llust, ai putea sa-ti iei galaxy Nexus sau LG 4x hd p880 care sunt cam la acelasi pret.

| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

E pffffff rau iphone 5 S2 e foarte bun ti-l recomand

| akon100 a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi IPhone, pentru ca acesta este si telefonul care ti-l doresti, si este super ok. Are o grafica extraordinara si e de 10 ori mai tare ca Samsung!winking

| Anita07 explică:

Multumesc pentru sfaturi:* ramane sa ma mai gandesc. Samsung.ul e bun, stiu asta, dar de la iPhone nu stiu la ce sa ma astept si chiar nu as vrea sa fac o greseala care ma va costa destul de mult. Cred ca in cele din urma voi merge pe Samsungbig grin.