| Elynnaa a întrebat:

Hey. Am 3 euro credit pe telefon, insa nu ma lasa sa ii folosesc. Cand incerc sa ii folosesc imi spune " Ne pare rau dar nu ai suficient credit pentru a trimite SMS... ". Vreau sa precizez ca suma pe care voiam sa o trimit nu era mai mare de 3 euro si ca sunt pe acel abonament Hello Kitty de la Orange.

2 răspunsuri:
| BadBoy99 a răspuns:

Nu poti trimite decat peste 5 euro... Nu poti trimiti mai jos de 5
Asa imi facea si mie! Funda

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne oferi mai multe detalii si sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helpers