| ɞianca_Bia_1996 a întrebat:

Hey am un Samsung Galaxy Note 1 n7000 si nu stiu cum sa fac sa imi intre in cartela SD toate chestile pe care vreau sa le download.tez ca acum imi intra ii spatiu de stocare a sistemului....deci..un rasuns va rog!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai orice aplicatie ai instala de pe store, se instaleaza automat in memoria telefonului. Nu poti face din setari sa le instaleze si pe cardul sd. Fa-ti root la telefon, si vei putea instala aplicatiile si pe cardul sd.

1 răspuns:
| Vladero a răspuns:

Pe la setări.