| Adynutza3940 a întrebat:

Hey! de curand am primit un telefon ACER LIQUID E2 si vreau sa o pun o melodia ALEX VELEA-MINIM DOI ca ton de apel...cum fac asta fiindca nu stiu? va rog ajutati-ma daca stiti

5 răspunsuri:
| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Pai intra la muzica, la melodie, da-i optiuni-setare ca sonerie. daca nu decarca o aplicatie

| Adynutza3940 explică (pentru Rolland_Rus_1997):

Eu nu am ''muzica'' ci am numai ''muzica play'' si i-am dat la optiuni si am pe acea meloide si nu am nicaieri''seteaza ca ton de apel'' sau ceva de genu!sadai spus mai sus sa descarc o aplicatie, stii vreo una?

| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Offf....nu ai alta aplicatie pentru muzica? daca nu descarca winamp

| Adynutza3940 explică (pentru Rolland_Rus_1997):

Multumesc ff mult pentru ajutor!:*

| Rolland_Rus_1997 a răspuns (pentru Adynutza3940):

Cu placere

Întrebări recente