| Decebalul a întrebat:

Hey! Mi-am scapat telefonul astazi la scoala din cauza unui coleg id'iot care mi-a dat peste mana crying. Penru ca ii iphone 5s s-a botit aiurea pe spate pentru ca a cazut cu spatele de un colt al unui scaun crying. Am carcasa dar i-o inprumutasem unui coleg cu cate a minute inainte sa il scap crying. Intrebarea mea este cum as putea sa il repar sau sa maschez aceasta boțitura, inafara de a folosi carcasa?

9 răspunsuri:
| Mykymu a răspuns:

Mergi la un magazin care se ocupa de reparatii de telefoane. Nici nu o sa stii ca a fost lovit.

| ombladon a răspuns (pentru Mykymu):

Daa,ori schimba jumatate de telefon ori iese la polish laughing

| Mykymu a răspuns (pentru ombladon):

Sau sa-l spele cu Perwoll? big grin

| Decebalul explică (pentru Mykymu):

As merge da stiu ca preturile pentru repararea unui telefon de asta is putin cam mari, eu voiam ceva metode mai accesibile, si da, stiu, am telefon scump da ma zgarcesc sa dau bani sa il repar sad laughing

| Mykymu a răspuns (pentru Decebalul):

Nu poti face decat asta:
http://www.axnwhite.ro/stiri/repara-zgarieturile-de-pe-telefon

Mult succes! E destul de usor.

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Eu zic să-l pui să-ţi plătească reparaţia dacă chiar este din vina lui.

| Decebalul explică (pentru Mihai_Miţă_1999):

Bine da nu cred ca imi da omu' cateva milioane pentru o botitura pe spate...

| Decebalul explică (pentru Decebalul):

Sa il repar...

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru Decebalul):

Desigur atata timp cat este vina lui.