| Banes69 a întrebat:

Hey. Tata unui prieten are problema la telefon. Detine Nokia 6303. Nu poate sa mai scrie mesaje, cand apasa pentru A ii pune b sau Merge a si apasa de doua ori pentru b ii pune doi de B. I sau imversat literele pe tasatura si ordinea de apasari. E prea vechi telefonul si nu ma pricep si nu gasesc nimic pe google despre asta. Stie cineva ceca? happy

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Reseteaza telefonul la setarile din fabrica! Dar se vor pierde multe date personale de pe el...