| Laura0220 a întrebat:

Am un telefon Vodafone 888 smart 4 care l-am luat in decembrie iar de la mijlocul lui ianuarie nu mai am semnal pe el si vreau sa stiu de ce si cum pot revolva problema.Tin sa mentionez ca telefonul este luat pe abonament. Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi cu el la service că sigur e în garanție!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ai garantia la el, te prezinti la reprezentanta si te rezova, daca nu ai garantia...
O seara bunahappy

| Roxin a răspuns:

Buna!

Avand in vedere ca nu e foarte vechi, inca este in garantie. Recomandarea mea e sa mergi in magazinul de unde l-ai cumparat iar ei il vor trimite in service.

O zi buna!