| RobertRobertutzu a întrebat:

Hey TPU.

Merge sa pun android pe LG kp500 cookie?

Daca da, dati-mi link-ul de download pentru android si spuneti-mi cum sa-l instalez.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| challenger a răspuns:

Nu, nu exista nicio sansa sa instalezi Android pe telefonul tau. El nu poate sa indeplineasca cerintele ca sa rulezi Android, avand in vedere ca foloseste un sistem de operare propriu.

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Nu, nu merge

| ReZiSTorr a răspuns:

Eventual, poti pune un mod android.Cauta pe nethttps://www.youtube.com/watch?v=QsQD7nOcFF0

| LTAA a răspuns:

Nu este posibil. telefonul neureusind sa suporte cerinele SO Android, va fi imposibil de utilizat.