| StoicanEmanuel15 a întrebat:

Nu stiu de ce dar iPhone-ul meu 4 nu mai încarcă i.am schimbat 3 incarcatoare pana acum si cand i l-am pus pe al lui vechi încarcă dar nu mai pot sa il folosesc căci s-a tocit! Si celelalte sunt originale cum da fac sa rezolv problema? Dau funda mare! Astept cat mai multe Răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Mufa telefonului s-a bulit. Du-te la service si ai rezolvat. Ori bateria, ori mufa unde intra incarcatorul in telefon. Te-ai uitat sa vezi daca e praf sau ceva acolo?

2 răspunsuri:
| Credor a răspuns:

Baterie nouă. Eventual o resetare a sistemului, după backup, evident. Atenție, dacă ai niscai jailbreak și alte șmecherii, nu face resetare, riști să nu mai poți folosi telefonul.

| TMAIGL a răspuns:

Cum spune cerdy2k8 daca ai praf acolo! Curăță cu un ac ceva s-ar putea să fie și de la asta.