| rememberme24 a întrebat:

Hey,TPU! Spuneti-mi si mie va rog,cum pot pune videoclipuri filmate cu telefonul din telefon pe calculator? Eu bag cablul de date,intru in cardul de memorie,dau la videos,dau clic pe videoclip, dar imi spune ca trebuie sa descarc un program ca sa vad filmuletul. Funda celui mai bun respuns! happy

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Ce telefon ai mai exact?

| rememberme24 explică (pentru MskDesign):

Telefonul dupa care vreau sa incarc filmuletul este un Orange Tara...cred ca o sa instalez VLC media player si o sa mearga

| denisadr a răspuns:

Daca nu merge asa poti sa le trimiti pe facebook sau alta retea, de unde, apoi le vei putea pune pe calculator. Sau foloseste e-mail-ul, la detinatar adaugi tot asdresa ta.