| lory966 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon no, dar nu stiu de care. Ma ajutati, va tog?
Daca se poate, trimiteti-mi si o imagine.
Multumesc anticipat!
FUNDITA!

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Incearca sa fi mai explicita,criteriul pe care l-ai tu iti da o arie mult prea mare de alegeri, incearca sa detaliezi ce ai prefera la el, display mai mare, camera mai buna, memorie interna mare...

| AlexandruTeodor a răspuns:

Daca vrei un telefon mai accesibil, alege Samsung Galaxy Y, http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_y_s5360-4117.php ( P.S. nu e prezentat bine in imagine, aici arata foarte mic ). Sau daca vrei ceva mai "like a boss" poti alege un Samsung Galaxy S3 sau LG Optimus 7.