| Mariiiiii004 a întrebat:

Heyy!
Am achiziționat(de pe Olx), de maxim 2 luni și ceva, o copie a modelului de telefon Samsung Galaxy S10+, Silver, Dual Sim, 128 GB
După câteva zile de folosire am observat că se blochează din senin, gen mă uit pe Facebook și dintr odata nu mai funcționează nimic, nici să-l închid, nici bara de sus, volumul nici atât, dupa cateva secunde își dă singur restart, ș-apoi altă problemă ar fi memoria, de abia daca pot instala pe el Facebook ul si Messenger ul, nimic altceva, deși scrie ca memoria lui e de 128 GB ..nu prea dă dovadă că e adevărat =)
Bateria e ok, 5/6 ore cu netul aprins si jucandu te sau orice altceva, sau chiar 1/2 zi(le) fara net aprins
Dar totuși... Aș vrea să mă descotorosesc de el dându-l la amanet, am incarcator la el, incarcator ok, nu mi-a facut probleme
Dar mica problema, capacul fiind din sticla.l am cam spart ????.
Si are o mica zgarietura pe ecran
Are sens sa l mai duc la amanet?
Mentionez ca am dat 350 de lei pe el si as vrea sa scot macar 200laughing
Deci, l ar primi aia la amanet sau ma fac de ras cu el?????
Am zis sa intreb aici sa nu ma duc si sa ma fac de cacao pe acolo ????

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

200? daca iti da 20 zi mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ţi recomand să te duci cu el la amanet deoarece cei de acolo îşi vor da seama că este vorba despre o copie ieftină.
Mai bine oferă-l unei rude de vârstă mai mică.

| Nicuneacsa a răspuns:

Sefulee ce zici tu acolo e crima de ras am lesinat numai cat am citit cu telefonul ala nu ai decat sa il ti in casa doar la amanet te faci de ras suta mie garantez asta e doar o copie sfatu meu uita de el prin casa ori daca ai nepoti da-l lor sa se joace cu el

Întrebări recente