| mihaitzacelviteaz a întrebat:

Hi all! Am o problemasad :
Ieri mi-am bagat pe telefon ( Galaxy Fit) un cod de deblocare a ecranului si astazi il cam uitai si il gresi laughing. Problema e ca nu ma mai lasa sa incerc codul si imi cere sa bag un email care nu eu nu il am crying
Ajutorr! daca stie cineva funda big grin
App : am introdu mail u meu de la PC si nu mergesad

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Probabil nu... poti incerca. eu inca nu am avut nevoie de asta, folosesc deblocarea prin model. Dar nu cred ca va merge cu alta adresa.
Poti incerca sa ii faci Up/downgrade. poate se pierde adresa si parola de la blocare. Daca nu reusesti, iti va ramane doar sa il resoftezi.

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Daca pui codul de mai multe ori, se blocheaza pentru 20-30 de secunde, dupa care il poti scrie din nou.
Adresa de e-mail pe care trebuie sa o scrii, este adresa aia de gmail care ai inregistrat-o in telefon, (pentru a putea descarca din market)... alta nu mergewinking

| mihaitzacelviteaz explică (pentru akka4):

laughing si nu merge sa o bag un gmail de pe alt telefon?laughing

| mihaitzacelviteaz explică (pentru akka4):

Mersi mult am sa incerchappy

| akka4 a răspuns (pentru mihaitzacelviteaz):

Probabil nu... poti incerca. eu inca nu am avut nevoie de asta, folosesc deblocarea prin model. Dar nu cred ca va merge cu alta adresa.
Poti incerca sa ii faci Up/downgrade. poate se pierde adresa si parola de la blocare. Daca nu reusesti, iti va ramane doar sa il resoftezi.