| SummerxD a întrebat:

Hristos a inviat! Cat de bun este telefonul Nokia asa 205, ce parere aveti? Funda*

8 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Este foarte slab telefonul.zi-mi cati bani esti maxim sa platesti pentru un telefon..si iti voi spune cele mai bune modele in banii aia.

| SummerxD explică (pentru davidtm):

De cam 250-300, dar cu tastatura qwerty!

| bogboy101 a răspuns:

Este un telefon bunicell.Eu am Nokia asa 311 si este cel mai bun dintr-e ceel asa este in primele 15 telefone Nokia.Ti-l recomand cu caldura. Daca vrei jocurii es temia bun al meu. Funda?

| angi_4331 a răspuns:

E bun 205.Eu am asa 200 si ambele telefoane sunt bune.

| SummerxD explică:

Asha*

| teocool a răspuns:

Destul de bun!