| Gabriela_Lavinia_1999 a întrebat:

Imi spune sa bag codul Puk il bag si apoi sa introduc un pin nou il pun il si confirm dar dupa scrie ca e codul gresit ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi ce faci ca daca bagi de multe ori codurile pin si puk gresite,. arzi cartela, si vei avea nevoie de alta cartela sau alt numar, nu mai umbla tu aiurea, mergi la astia care reincarcă cartele si ei vor stii cum sa introducă acele coduri, si roaga i sa i ti dezactiveze din telefon sau din cartelă această optiune cu introducerea de pin si puk. Nu mai tasta tu pinurile si mergi la ei.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Mersi mult pentru fundă, ai reusit cu telefonul?

| Gabriela_Lavinia_1999 explică:

O să merg după examene