| BeYourSelf7 a întrebat:

In vara imi expira abonamentul la cosmote si ma gandeam sa-l reinoiesc si sa imi iau un telefon android. Ce tel imi recomandati? Sa nu fie prea scump.

10 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Depinde si la ce suma te referi. Iti poti lua un Samsung galaxy mini. Sunt dragute! Bafta!

| alinutz33311 a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2! Este ieftin si bun!

| BeYourSelf7 explică (pentru alinutz33311):

Imi poti da mai multe detalii?

| slv30 a răspuns:

Un Samsung galaxy pocket este bun! am avut si eu! bafta

| Tudor_Plop_George_Tudor_1997 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2! De asta am si eu!

| Marcoci_Dan_1997 a răspuns:

Samsung galaxy ace 2 sau plu sau daca doresti poti sa iti ei si un HTC one v sau desire c sau desire s. daca ai nevoie de o indrumare la alegerea telefonului intreaba-ma ma pricep bine

| BeYourSelf7 explică (pentru Marcoci_Dan_1997):

Vreau mai multe detalii despre galaxy ace 2..imi place la nebunie telefonul' asta.

| geissler a răspuns:

Un Samsung s 8000....configuratia la telefon e una excelenta si ca pret e mai mult decat multumitor

| Stoian_Gabi_1980 a răspuns:

Dupa mine un ipone 3 gs are 8 giga si e foarte destept al poti lua la mana doua cam la 300 roni

| slv30 a răspuns (pentru Stoian_Gabi_1980):

De unde iei cu 300 ron iphone 3gs?