| donarcostica a întrebat:

IPhone 6s sau s7 edge? Sunt foarte indecis. mi-as lua 6s fiindca sunt cu scoala si decat ii pun o folie de sticla si n-am ce sparge la el... asa la s7 edge stau cu grija. si la 6s e si finut nu stiu ce sa faaac stiu ca s7 edge`ul are o camera mai buna tot felul de lucruri mai bune. ce sa faac?

Răspuns Câştigător
| pr0fu a răspuns:

Îți recomand să alegi S7 Edge-ul. Edge are 4 Gb ram, în comparație cu 6s, având 2. Camera este mult mai bună, și poți sta liniștit, nu se va sparge happy. Este destul de rezistent, iar dacă tot îți faci "palpitații", se pot rezolva cu o husă OtterBox sau cu una de la Samsung cu clear view.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer Iphone 6s