| DrMihailoviciS a întrebat:

La ce număr de telefon trebuie sa sun ca să accesez mesageria vocala Vodafone în străinătate? Am încercat 333 și 334 dar nu funcționează! Dau fundă răspunsului corect

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Daca esti in strainatate numerele scurte nu functioneaza. E nevoie de acel numar normal ca si cum ai suna de pe alt numar.
Nu cunosc reteaua. Am cautat pe net. Incearca cu +40 722 033 332

| DrMihailoviciS explică (pentru Yuoia):

A funcționat! Mulțumesc frumos!

| Yuoia a răspuns (pentru DrMihailoviciS):

Ma bucur ca a mers.
Toate bune!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mesageria vocala a telefonului tau se poate accesa numai in tara de origine a telefonului tau, indiferent ca tu esti in Palestina sau in Papaua Noua Guinee.
Intotdeauna, furnizorul tau de telefonie este cel care iti tine si mesajele.