| niiiiy a întrebat:

M a sunat cineva acum 5min cu no caller id, ce inseamna asta?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca era cineva serios, nu si-ar fi ascuns numarul.Nu raspunde niciodata la astfel de apeluri.

| Hyperion7 a răspuns:

No caller id adică număr privat.
Așa că poate fi oricine, de la cineva rău intenționat, până la o ruda plecata in străinătate.Am pățit eu sa mă sune rude plecate în străinătate și deși sunau cu număr, la mine apărea număr privat.

| VoidEternal a răspuns:

Te-a sunat cu număr ascuns.

| trophin a răspuns:

Cum se scrie acum?
te-a sunat cineva caruia ii place de tine

| RaduRobertRO a răspuns:

Ai răspuns? A sunat cu număr ascuns, deci poate fi oricine are setat asa telefonul sau. cine știe?

| AndreiAndreiMihai a răspuns:

Te minte varu VoidEterenal, nu e cu numar ascuns, e o setare secreta de la iphone cand te suna Elon Musk.
Funda?