| Adrian0102 a întrebat:

Ma tot chinui sa gasesc pe net un hack pentru diamante la jocul cu ferma Hay Day pentru android.Am tot descarcat tot felul de prosti si pe majoriatate cer bani si mai au si virusi meniti sa iti ia date din PC.Va rog daca exista un hack bun si cand zic bun ma refer ca poate are cienva hack-ul pe telefon nu doar din auzite va rog frumos sa imi spuneti si mie de unde il pot lua. Ofer funda. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Busila_Andrei_1995 a răspuns:

Sunt toate tzepe. Dar de ce sa ai dizmante nelimiate la un amarat de joc? Strica toata distractia acestuia. Construieste-ti tu propriul imperiu si nu apela la tot felul de programe nefiresti. Oamenii onesti, cinstiti si puternici asa fac, indiferent despre ce este vorba.