| Zumber a întrebat:

Merge s-a joc temple run, temple run 2 sau fruit ninja pe Orange pasadena?

Răspuns Câştigător
| matei2000 a răspuns:

Pai,avand in vedere ca Orange pasadene e firma Alcatel ma indoiesc vara mea are Alcatel ONE TOUCH 918 care e acelasi lucru cu Orange pasadena si am inteles ca, costa bani temple run, temple run 2 pe telefonul ei, dar fruit ninja ii merge. Nici eu nu stiu sigur daca e adevarat dar din cate am mai auzit costa bani pe telefoanele alcatel.Eu am Samsung galaxy mini 2 si imi merg temple run, temple run 2, fruit ninja si multe alte jocuri. Sper ca te-am ajutat!