| Nimeni10 a întrebat:

Merita 1400 lei Motorola edge 40?
Mai sunt alte alternative mai ok?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta ceva de la oppo. eu sunt la al doilea oppo, foarte multumit

Răspuns utilizator avertizat
| literallythesamebruh a răspuns:

Este ok, absolut nimic special. Baterie destul de mică. Se cam încinge. Am văzut plângerile unor utilizatori cum că mai iese din unele aplicații. Nu prea primești update-uri. Dacă îl găsești la prețul ăsta, ia A54. Baterie mai bună, camere mai bune și mai stabil per total.

| Cristea468 a răspuns:

Samsung, la bani aia gasesti unul bun

| costinparaschiv a răspuns:

Eu iti zic sa iti iei iph 11 pro sau max daca ajunge bugetul, l-am avut si eu, si e ff bun

| Mateo1282 a răspuns:

Dacă îl mai găsești la 1400 de lei pe undeva e Best buy!