| Ceawdear a întrebat:

Merita sa imi iau iph 5s la abonament Vodafone? vreau argumente pro si contra!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati Samsung galaxy s4. Si s3 bate cacatul asta de telefon scump dar prost rau.

| TheEyes a răspuns:

Salut.Mie unul sincer nu imi place iphone5 dar am prieteni care au.Am un prieten care si l-a luat la liber si nu are treaba cu el.Dar am un prieten care l-a luat la abonament si plateste foarte mult.Mai bine mai asteapta putin si til cumperi la liber.Salut,bafta

| Alexx15 a răspuns:

Platesti foarte mult la abonament.