| NoName45870679 a întrebat:

Mi-am facut abonament la cosmote si vreau sa renunti ca numi comvine.intrebarea e urmatoarea daca pot renunta si daca trebuie sa dau telefonul ce mi-am achizitionat inapoi multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate face rezilierea contractului dar numai cu plata unei despagubiri. Citeste contractul incheiat cu Cosmote si te lamuresti asupra conditiilor de reziliere.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In mod normal trebuie sa platesti integral abonamentul pe lunile ramase.

| Mdr a răspuns:

Nu cred, dar acum depinde de cat timp ai abonamentu.

| NoName45870679 explică (pentru Mdr):

Pe 2 Ani l-am facut