| RudiRudler a întrebat:

Mi-am facut abonament la Digi însă nu am primit niciun contract, si nici nu mi s-a spus ca ar trebui să mă duc eu la ei sa il iau, mai trebuie sau este optional?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

L-ai facut online sau telefonic?

Daca da, atunci posibil sa primesti pe mail contractul. Sau poate ti-l trimite prin posta.

| Anonimul151 a răspuns:

Contractul e OBLIGATORIU! Trebuie să mergi în agenția Digi, unde l-ai făcut și să îl ceri. Iar în cazul în care l-ai făcut online, verifică mail-ul. Iar dacă nu l-ai primit, suna la ei și cere-le să îți trimită contractu-l.