| Mitica_Chifa_1993 a întrebat:

Mi blocata cartela cum o deblochez

2 răspunsuri:
| WLMA a răspuns:

Dacă ai greșit pinul de prea multe ori o sa ai nevoie de codul PUK iar dacă îl greșești și pe acela de prea multe ori o să ai nevoie de PUK 2. Toate acestea le ai înscrie pe bucata de plastic pe care a venit prinsă cartela. Dacă nu mai ai acea bucată de plastic poți suna la ei să ți-l spună, sau poți să mergi direct la ei în magazin.

| DropZone a răspuns:

Daca esti pe telekom poti afla codul tau puk apeland de pe un alt telfon *100#