| User5666666666687 a întrebat:

Mi s-a spart telefonul care este blocat si nu mai am acces la el. Nu pot sa umblu pe el. Am niste poze si date de contact foarte importante pentru mine. Stiti cumva pot sa mi transfer datele de pe telefonul vechi in cel nou?

16 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ai activat optiunea in trecut, pozele si contactele sunt salvate automat in contul de Google/Apple/Samsung.

| User5666666666687 explică (pentru doctorandus):

Nu am activat nimic

| doctorandus a răspuns (pentru User5666666666687):

Hmm... e greu de ratat. E unul din primele lucruri care te intreaba cand incepi sa folosesti mobilul. E adevarat ca poti sa refuzi.

| anonimg a răspuns:

Intra de pe laptop sau pc in contul tau google. Si la poze o sa gasesti tot ce vrei.

| gabicoo a răspuns:

Mergi la un service GSM!

| blackann a răspuns:

Da, la un service.

| User5666666666687 explică (pentru blackann):

Stii cumva cat ma costa?

| blackann a răspuns (pentru User5666666666687):

Depinde si de telefon si cat de damaged e, cam max 200-300 lei.

| literallythesamebruh a răspuns:

Cumpără cel mai ieftin display și îl înlocuiești la un service sau la un cunoscut care le are cât de cât cu chestiile astea.

| Sistemulxxl a răspuns:

Poze? Ce fel de poze?

| User5666666666687 explică (pentru Sistemulxxl):

Cu bunicul meu care a murit. Alte intrebari de doamne ajuta ai?
Poate iti folosesti si tu mintea si ma ajuti! Multumesc!

| Sistemulxxl a răspuns (pentru User5666666666687):

Atunci mergi cu el la aia de repara telefoane. Credeam ca ai poze cu tine in ipostaze provocatoare.

| User5666666666687 explică (pentru Sistemulxxl):

Vai de capul si de natia ta

| Sistemulxxl a răspuns (pentru User5666666666687):

Stii, sunt unii care se pozeaza goi sau in actiune. Pari a fi genul

| User5666666666687 explică (pentru Sistemulxxl):

Insinuezi prost. Dar eu garantez faptul ca tu esti genul ala de om obsedat sexual care probabli nu a vazut in realitate o femeie. D aia le ai si cu pozele provocatoare si indecente

| Sistemulxxl a răspuns (pentru User5666666666687):

Vorbeam de pozele tale! Nu inteleg la ce referi.