| 拉维尼亚 a întrebat:

Mi s-a stricat touchscreen-ul de la telefon (Evotech Crusader) si a trebuit sa fie inlocuit cu un ecran nou pe motiv ca ar fi fost udat.
Zilele acestea l-am primit inapoi, reparat, dar cu toate jocurile, aplicatiile si setarile din memoria telefonului sterse. Era ca nou, exact cum l-am luat din magazin, doar pozele si videoclipurile erau inca salvate.
Intrebarea mea este daca exista vreo metoda de a recupera jocurile si aplicatiile, pentru ca erau destul de multe, toate in memoria interna, avansasem mult in nivele si n-ar avea nici un farmec sa le descarc din nou si sa le si sa le incep de la inceput. Iar pe langa asta cand intru pe Google Play imi apar descarcate.
Funda!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Daca nu ai facut un back-up in prealabil nu mai poti recupera nimic.