| coss a întrebat:

Neata,am optiune de la Orange cu minute si net.Merenu cam am avut net mi-a mers dar acum nu imi mai merge de ce? Am un telefon Nokia 2330 Classic.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa-ti retrimiti setarile de internet pentru telefonul tau, de pe www.orange.ro/setari-telefoane. Ulterior te rog sa inchizi telefonul, lasa-i bateria scoasa treizeci de secunde, si reporneste-l. Daca tot nu poti accesa serviciul de internet, te rog suna gratuit la 408 Serviciul de Date, oricand de Luni pana Vineri intre 9 si 20, iar Sambata intre 9 si 20.

O zi buna,
Orange Helpers

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Nici mie nu mi-a mai mers dar am descarcat o aplicatie (Opera Mini) pe PC pentru mobil. Daca ai cablu de date poti sa o faci si tu... Scrie pe google : wap games download si scrie mai jos Opera Mini. Asa poti intra pe internetbig grin!