| Georgy78 a întrebat:

Neata! De cateva zile întâmpin o problema, spațiul icloud al telefonului este plin, de aceea am vrut sa cumpar mai mult spatiu. Intru la setări, dau la upgradati si-mi apare de fiecare data asta: "Efectuarea unui upgrade al spatiului dvs. de stocare nu a fost posibilà.
Momentan, nu a fost posibilà efectuarea unui upgrade al spatiului de stocare iCloud. Incercati mai târziu din Configuràri.". Help, ce-i de facut?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incerci pe Google Drive.
Ai 15 GB de stocare gratuit.

| KR0N5TADT a răspuns:

Spațiul iCloud este al telefonului?

| Georgy78 explică (pentru KR0N5TADT):

Da

| KR0N5TADT a răspuns (pentru Georgy78):

Dar stocare în cloud nu înseamnă stocare într-un centru de servere?