| DarkSonik a întrebat:

Neata TPU! Am si eu o curiozitate.Cand ai alarma de la telefon pornita se consuma din baterie, si daca da cam cat la suta? Dau Fundaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Geanina_Andreea_1998 a răspuns:

Nu se consuma bateria daca ai pusa alarma happy

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

3.22%. Cum poti sa pui o astfel de intrebare, tu nu gindesti? Depinde de telefon, de volumul alarmei, de perioada in care alarma suna.

| Ronnix a răspuns:

Desigur, orice proces in plus duce la consumarea bateriei. Insa in cazul de fata, cantitatea de baterie consumata este infima!

| Alinu7 a răspuns:

Daca ai telefon de-ala de pe timpuri nu consuma nimic laughing

| irinalivefun a răspuns:

Nu.