| Ardelean_Timotei_1994 a întrebat:

O intrebare mai old school am si eu. La inceputut anilor 2000 era un mic device cu leduri mici in el, de forme diferite care se lipea pe telefon, iar in momentul cand primeai un apel, acele beculete mici se aprindeau. Stie cineva cum se numesc? Tot caut pe Temu sau Alliexpress si nu gasesc. Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Craciun_Elena_1997 a răspuns:

Bună! Noi le numeam licurici laughing

| sweetys a răspuns:

Licurici

| Cinic a răspuns:

Licurici. Dar se demodase la un moment dat când a aparut modelul ala de Nokia care avea lumini multicolore pe margini. Si mai si luminau pe ritmul tonului de apel. Nu mai stiu cum se numea modelul, dar când l-am văzut prima dată mi-a picat fața.