| MicutiuAndreiStefan a întrebat:

O să dispară Iphone 14 pro max de pe piață odată cu apariția iphone 15?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,de ce ar face așa ceva un producător? El numai produce după 2 ani cam așa

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Și 12 încă mai se găsește https://www.emag.ro/......D6DJ27MBM/

| MicutiuAndreiStefan explică (pentru RAY):

Iphone 13 pro max și pro nu mai e disponibil și de aia întreb

| Hyperion7 a răspuns:

Cum n-au dispărut celelalte iPhone-uri după lansarea noilor modele, nici asta nu va dispărea și chiar daca va dispărea, va fi OLX-ul plin happy

Răspuns utilizator avertizat