| GeorgianaDiaconu a întrebat:

O zi frumoasa tuturor!
Stie cineva, cum pot face bara de start la iphone ios12 transparenta? Vreau sa se vada pe tot ecranul imaginea de fundal, nu sa fie bara de jos unde am mesaje, safari si agenda gri sau alba

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Nu poți, pur și simplu. Eventual îi faci jailbreak, astfel prin Cydia ai putea să-ți instalezi mai multe teme printre care și una prin care să poți face ceea ce vrei tu. Te poți informa pe net despre ce e ala jailbreak.