| NykusorBl3nd a întrebat:

Pareri despre iHunt P11000 Titan PRO?
Avantaje / Dezavantaje, as dori de la posesori parerile.

Sau un alt telefon la fel de bun intr-un buget de 1500 lei, nu doresc telefoane ce se sparg repede.

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Eh iHunt p11000 Titan PRO a fost mai mult asa, sa iasa in evidenta cu bateria nu neaparat sa fie cumparat in masa, dar la 1.600 lei iti iei unul dintre cele mai bune telefoane din lume (care apropo a uimit pe toata lumea avand in vedere ca la 1.600 lei este peste telefoane de chiar 3.600 lei) si anume Pocophone F1, frumusel este...vine si cu unul dintre cele mai bune Custom ROM-uri din lume (MIUI), acum nu stiu cat de rezistent este..adica in teorie rezistent cam ca orice telefon obisnuit...