| Florian80 a întrebat:

Posed un Samsung Note 10+ si cateodata cand il pun pe filmare imi apare imaginea valurita...ca si cand ar pluti pe valuri invizibile de aer.
Voi ce ziceti?
Ms

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Nu sunt sigur dacă am înțeles la ce te referi, însă îmi pot forma o idee. Galaxy Note 10+ vine din fabrică cu o stabilizare foarte bună. Dacă filmezi în aplicații pentru care camera nu este optimizată (Snapchat, Instagram, WhatsApp etc.), tu practic ai tăiat stabilizarea. Este normal ca filmarea să iasă foarte mișcată, eventual să facă "valuri", cum ai spus tu. Dacă nu mă crezi, filmează în aplicația de cameră și observă diferența. Camera frontală nu are stabilizare de niciun fel pe acest model. E puțin probabil să aibă vreo problemă software.

3 răspunsuri:
| Florian80 explică:

Ms.dr raspuns dar nu aveam nevioie de ...ironii si inca de joasa speta?

| Florian80 explică:

Daca asta este amuzant la tine...eu o numesc gluma proasta!?

| GigelusG a răspuns:

Nu stiu frate, nu prea le am cu telefoanele, dar du te la un service si vb cu ala, sigur stie el ce sa ti faca.