| Elena017 a întrebat:

Pot face o comanda (electronice/electrocasnice) și sa stabilesc eu data livrării acestuia?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, este imposibil asa ceva, ca tu nue sti sefa sau directior in magazinul respectiv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate daca cumperi fizic de la ei poți stabili o anume data. Online nu prea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

@kronstad... eMag e magazin online. Cel mai mare. Că și au pus platforma la bătaie pentru alții e altceva. Da las că știi tu mai bine....de aia mi ai si dat ignore.

| Hyperion7 a răspuns:

Am luat la puricat câteva site-uri(printre altele eMag, Flanco,vexio, PC garage, Altex) și am observat că ideea acestor magazine e sa vândă produsele cat mai repede, nu sa le programezi livrarea.
Daca sunt electrocasnice mici, de ce nu alegi opțiunea de a fi livrate la easybox? Le ridici când vrei tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Yuoia a răspuns:

Unele magazine au aceasta optiune. Foarte putine. Am intalnit.
Intreaba acolo unde teintereseaza produsul. Dar exact acestea nu livreaza in weekend.

Răspuns utilizator avertizat