| Andrei200202 a întrebat:

Pot sa-mi iau un telefon la abonament? Sunt condiții? La magazine n-am reusit. Vodafone n-a mers, digi mi-a spus ca imi trebuie minin 6 luni vechime si Orange vrea avans 500 lei

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca asa este cum ti s-a spus. Doar pe abonamentul unuia din parintii tai.

| sierra1 a răspuns:

Se pare că nu poți demonstra "bonitatea" sau "solvența" ta

| VoidEternal a răspuns:

Pai și dacă n-ai reușit la magazine, vrei sa îți faci abonament pe TPU?

Ei știu cel mai bine și interesul lor este sa vândă abonamente, probabil că nu ai o sursa de venit stabila de asta nu vor să îți facă abonament la care să îți dea și telefon, nu vor să riște să nu îți plătești abonamentul.