| tudus a întrebat:

Puna TPU am achizitionat de curant un iphone 4 blocat pe telenor suedia,dar telefonul era deblocat cu gevey si a mers pana cand idiotul de fratemiu a dat update la soft, iar acum nu mai functioneaza.A ramas blocat la activare iphone, iar eu nu pot sa-l activez pentru ca nu am o cartela.GENIAL. acum am incercat sa il deblochez de la telenor, iar ei mi-au spus ca nu vor sa il deblocheze pentru ca telefonul a fost declarat furat in suedia...
Intrebarea e...pot sa il mai deblochez in alt mod in afara de gevey si telenor?

1 răspuns:
| miuuuuxd a răspuns:

Du-l la un GSM.