| Bibiuca a întrebat:

RASPUNDETI REPEDE
Am un Nokia C3-00 si folosesc net de la orage(cu setari de pe net). Problema e ca, atunci cand fac setarile si imi vine mesajul in care trebuie sa le salvez, imi spune ca,, am deja 70 de seturi permise, setari eliminate,,. Ce se intampla? Cum pot sterge aceste seturi? puppy dog eyes funda+vot!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Faci o "revenire la setări de fabrică", astfel :
"Meniu >Setări > Rest. setări fabrică"

Vezi Manualul telefonului ( pag. 30 ), pe care-l poţi descărca de la linkul :
http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_C3-00_UG_ro.pdf

Zilele trecute mai era cineva cu un Nokia, cu aceeaşi problemă :
http://www.tpu.ro/......ne-sms-de/

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Intri in Setari->Configuratie

| cristiana199 a răspuns:

In primul rand mergi urgent la un sediu Orange si verifica daca ai platit toate facturile legate de net! In mod normal, le poti sterge pe toate daca ai cardul de memorie introdus in telefon. Se poate si ca telefonul tau sa fie vrusat poate din cauza unor poze, melodii sau aplicatii descarcate de la altii sau de pe net. Cel mai bine e sa mergi sa verifici la un sediu. happy