| GPA a întrebat:

Recent am primit o oferta, este vorba despre un Huawei Honor 7 (3g Ram vers.). Individul il vinde cu 500 lei. Este profitabila oferta? Ce parere aveti despre acest telefon? I-am urmarit specificatiile, facand benckmark-uri si-am fost pe deplin multumit de cum ruleaza si-n task-uri si pe live streaming cu cateva jocuri rulate in fundal.
Sunt cumva puncte contra la acest telefon, puncte pe care le-am omis? Din cate stiu, bateria se consuma destul de repede.

Răspuns Câştigător
| elcosmin a răspuns:

Bai Huawei-urile se încing. Bine, nu asta e problema ca sunt telefoane bune. Individul respectiv are un motiv pentru care vrea sa scape de el. Trebuie sa ai grija la ce cumperi. Daca ar fi sa ma raportez strict la pret-specificatii, e foarte convenabil. Dar mai e in garantie? Ma rog, daca alegi sa il cumperi sper sa fie ok, dar ai grija, pana nu il umbli putin in el nu-l cumpara!

| GPA explică (pentru elcosmin):

Am umblat la el, este ©. Componentele sunt originale, telefonul este de asemenea original, iar dispozitivul a fost utilizat 15 min. de când l-am primit atunci. Tipul avea de gând să-l vândă pentru că nu era obișnuit cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| elcosmin a răspuns (pentru Violleta2022):

Huawei p10 lite se incinge pe timp de vara. Dar da! Sunt telefoane foarte bune.

Răspuns utilizator avertizat
| elcosmin a răspuns (pentru Violleta2022):

Draguțo, nu stau sa ma iau acum la cearta daca se incing sau nu. Daca ai husa pe el, nu-ti dai seama, dar daca scoti husa, da. Plus de asta, multa lume se plange ca se incing. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| elcosmin a răspuns (pentru Violleta2022):

Ti-am spus drăguțo pentru ca nu stau sa ma cert, cat despre "copil", am 18 ani. Nu 10 sau cat ai crede tu. Hai gata chiar nu ma cert, succes happy

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Unul nou-nouț e ca aci:
https://altex.ro/smartphone-huawei-honor-7-lite-16gb-dual-sim-grey/

teelfonul are garanție măcar un an? Dacă da e ok prețul. Dacă nu, vezi aici prețuri:
https://www.olx.ro/......or-7-lite/

| PainTech a răspuns:

Oferta pare Ok, daca telefonul este in stare buna si mai are si garantie.