| Adikspy a întrebat:

Redmi note 12prp 5g sau poco x5?

(Cu sau fără PRO care e bun)

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

În afară de camere, procesor și spatele din sticlă al lui Redmi, nu prea sunt cine știe ce diferențe sesizabile. Acum tu alegi. Procesorul lui Poco X5 Pro este mai vechi un pic, dar mai eficient și scoate scoruri un pic mai mari, ceea ce îl face mai bun la gaming, de exemplu. Procesorul lui Redmi este mai nou, cu o arhitectură mai nouă și viteze mai mari de transfer. Camerele tind să cred că sunt bune pe ambele, la modul că poți scoate poze decente fără emoții, însă Redmi are stabilizare optică, și asta îl favorizează. Ce ți-aș recomanda eu? Cumpără Redmi dacă vrei camere, o construcție un pic mai bună și procesor mai nou, și cumpără Poco dacă te axezi mai mult pe gaming și pe durata de viață a bateriei.

| Adikspy explică (pentru literallythesamebruh):

Mersi,dar eu și joc destul de mult poze nu prea fac adică sa fie ok, și în rest sa se comporte bine sa nu am probleme

1 răspuns: