| Bogdan12357386748gdhsg a întrebat:

Sa imi spună și mie cineva când mă sună cineva nu mai merge să răspund nu vad nimic pe ecran nici nu vad cine mă sună

8 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Ce telefon ai?

| Bogdan12357386748gdhsg explică (pentru Hyperion7):

Samsung

| Hyperion7 a răspuns (pentru Bogdan12357386748gdhsg):

Încearcă să salvezi datele pe ceva extern și dă-i o resetare. Posibul sa fie de la vreun update sau din cauză că ai incarcat stocarea și telefonul având lag, de aia nu mai funcționează corespunzător.

| Floreenofficial a răspuns:

Sau du telefonul la reparat, sau ia unul nou.Bafta!

| Ganderoaica a răspuns:

A dat lag aplicația care o ai (phone calling app). Instalează alta, cum ar fi Phone by Google.

| Gabrielll3 a răspuns:

Ai activat modul "nu deranjati"?