| Girly97 a întrebat:

Sa ma ajute cineva, va rog eu frumos. Mi-am facut primul meu abonament la Orange si azi a venit curierul cu contractul si cartela SIM. Cartela este ok, pot sa sun si sa trimit mesaje dar nu am incercat inca datele mobile daca merg. Problema este ca atunci cand vreau sa explorez meniul vocal ca sa aflu mai multe detalii despre abonament sun la 444 (salvat in memoria cartelei cu denumirea "ServClienti") si imi raspunde un robot care imi spune ca numarul nu este corect. Cum sa fie incorect un numar salvat pe SIM-ul pe care l-am primit? De ce este incorect?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Am gasit un nou numar pentru servicii clienti: 300 sau 0374.30.03.00
Sursa: https://www.orange.ro/servicii/serviciul-clienti/

| CuriousStuff a răspuns:

Suna la *100# si "exploreaza" de acolo.

| alexcoman34 a răspuns:

Https://www.orange.ro/servicii/serviciul-clienti/, numarul pentru servici clienti sa updatat :D Seara faina!