| UnBaiat439 a întrebat:

Niste jocuri faine pentru android, please!

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

I'm addicted to Flappy Bird.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Pou - este dragut trebuie sa cresti un animal.
Temple Run 2 - nu cred ca mai are nevoie de prezentare.
Jetpack Joyride - la fel si Temple Run
SongPop - Trebuie sa ghicesti melodiile.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Altele: Minion rush, Where's my water 2, Cut the rope 2, Moy, Joy, Candy Crush Saga, My Talking Tom, Angry Birds, Doodle jump, Pet rescue saga, Talking Angela, Shoot bubble deluxe, Magic kaleido. Sper să-ți placă.

| bogboy101 a răspuns:

Dead trigger 1 six guns in the dead si altele gta sa sau3 sau vc counter strike.eu pe astea le joc... funda?

| marcalex2001 a răspuns:

Subway Surfers, Temple Run 2, Jetpack Joyride, Robocop, Weaphones, Fruit Ninja, Clumsy Bird.

| UnBaiat439 explică (pentru marcalex2001):

Alte jocuri, astea le am.

| iDaily a răspuns:

Sall.Am si eu Android si sa stii ca mi-am descarcat multe jocuri.incearca Temple run sau intra pe mobogenie si descarcati ce jocuri vrei sunt de toate acolo. sper ca te-am ajutat

| B0gDaN1931 a răspuns:

Eu stiu niste jocuri dar nu stiu sigur daca ti-ar placea dar totusitongueou, Fish Predator, My tom talking. si daca te fascineaza stinta cauta pe Magazin play. Stii sau nu?