| djandrei a întrebat:

Sal TPU. Am o problema. Am un Samsung galaxy s2. Si de la ultima actualizare de ANDROID am probleme cu camera. Se vede in ceata penal. Adica daca eu pun sa vad cu carema becu sau tv parca ii ozn. se vede foarte naspa. la fel si la filmari. Dar pe care frontala se vede super clar. Nu stiu ce are... Ce e de facut?

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Si eu i-am bagat androd 4.1.2
si nu se mai vede asa de clar.

| Azurry a răspuns:

Îl poţi reseta/formata în cazul în care crezi că este vorba de o aplicaţie sau, dacă e în garanţie, îl poţi duce la sediu.

| djandrei explică (pentru Azurry):

Iam Dat resetare din fabrica de vreo 3 ori. si la fel ii...

| St_Tedy_1974 a răspuns:

Refa-ti Androidul! Cheama un specialist pentru asta.