| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

.am un tel Nokia 3120 classic...si cand il deschid scriu codul de siguranta ca asa am setat.Cand dau ok sta 2-3 sec se inegreste display-ul si asa ramane, pana il deschid iar, aveti idee ce ar fi si cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| h5 a răspuns:

Trebuie sa-i faci o resoftare. O poti face s i singur cu NOKIA SUITE.
daca nu te pricepi du-l la service.o resoftare ar costa cam 30 lei

1 răspuns:
| zuzuzic a răspuns:

Buna! Ar trebui sa-l duci in service sa il resofteze. Succes! happy